dekoracje disco party - boogie
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

NOWOŚĆ! Letnie orzeźwienie, czyli personalizowane słoiki ze słomką

Jeżeli możemy mieć ulubiony kubek do kawy lub herbaty, to tak samo możemy mieć ulubione naczynie do zimnych napojów. Dlatego właśnie w naszym sklepie udostępniliśmy nowe produkty – personalizowane słoiki ze słomką, które z łatwością dopasujecie do konkretnej osoby. Jest to świetny pomysł na nietypowy i charakterystyczny upominek, który wprowadzi obdarowaną osobę w doskonały nastrój. Oto kilka naszych propozycji.

Na początek mamy słoik OGRODOWY, który doskonale sprawdzi się podczas pracy i wypoczynku na łonie natury, dodatkowo chroniąc zawartość przed intruzami w postaci os oraz innych latających (i nie tylko) stworzeń.

personalizowane słoiki ze słomką - ogrodowy

Osobie, która uwielbia robić i pić koktajle oczyszczające proponujemy z kolei słoik ze słomką DETOKS. Regeneracyjne właściwości tego typu napojów warto poznać nie tylko po ciężkiej nocy, ale również na co dzień.

personalizowane słoiki ze słomką - detoks

Tego typu naczynie doskonale nadaje się również na napoje i koktajle owocowe. Nasza kolejna propozycja powinna zatem przypaść do gustu dziewczynie słodkiej jak MALINA.

personalizowane słoiki ze słomką - malina

Jeżeli natomiast osoba, której zamierzamy wręczyć tego typu upominek jest ZAKRĘCONA jak słoik, idealnie będzie do niej pasowała ta propozycja.

personalizowane słoiki ze słomką - zakręcona

Na koniec mamy świetny pomysł na upominek urodzinowy. Kolejny rok na karku? Trzeba to przyjąć NA CHŁODNO, co będzie dużo łatwiejsze z tym, charakterystycznym naczyniem.

personalizowane słoiki ze słomką - na chłodno

Powyższe pomysły na personalizowane słoiki ze słomką, a także wiele innych propozycji podobnych, grawerowanych produktów znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o