retro party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 rzeczy, dzięki którym urodzinowa impreza retro będzie udana

Urodzinowa impreza to idealny czas na podsumowanie, a przy okazji małą podróż w czasie. Dzięki niej możemy pokazać naszym gościom, że w miarę lat wszystko się zmienia, tylko my pozostajemy tacy sami. Świetnym pomysłem na tematyczną zabawę z tej okazji jest zatem zorganizowanie retro party. Co zrobić by tego typu przyjęcie należało do udanych i zapamiętanych. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które pomogą w organizacji imprezy jak za dawnych lat.

stół

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

1. Dekoracje w stylu retro, czyli klimat z dawnych lat

Pierwsza i podstawowa rzecz, o którą musimy zadbać organizując retro party to wystrój miejsca imprezy. Możemy nawiązać do konkretnych lat i zadbać o dekoracje typowe dla dekady, której klimat jest nam najbliższy, albo potraktować temat bardziej ogólnie. W tym przypadku proponujemy tę drugą opcję, czyli atmosferę, która kojarzyć nam się będzie z latami minionymi, ale trudno będzie ją przyporządkować jednoznacznie do konkretnego okresu. Efekt osiągniemy stawiając na elegancki minimalizm połączony z gadżetami, które jednoznacznie kojarzą nam się z duchem retro.

Kubeczki
Balony
Talerzyki

2. Dodatki – bo całość składa się z drobnych elementów

urodzinowa impreza retro - zbliżenieNo właśnie – to drobne elementy będą tu grały kluczową rolę i pomogą nam oraz naszym gościom przenieść się w czasie. Wystarczy kilka gadżetów w odpowiednim tonie oraz dodatki w popularnym stylu vintage, by miejsce zabawy nabrało odpowiedniego, urodzinowego klimatu, a jednocześnie, bardzo wyraźnie nawiązywało do naszego tematu przewodniego. W naszym sklepie zajdziecie mnóstwo produktów, które świetnie sprawdzą się w tym przypadku. Oto kilka z nich, które wykorzystaliśmy podczas naszej stylizacji.

3. Muzyka retro, czyli coś do potupania

urodzinowa impreza retro - gadżetyWystrój wystrojem, ale jeżeli chcemy nieco rozruszać naszych gości podczas urodzinowej imprezy, powinniśmy zadbać o odpowiednią muzykę. Jeżeli temat retro traktujemy szeroko, to w tym przypadku sprawdzą się wszystkie imprezowe piosenki, które trudno nazwać nowymi, czyli np. te, które powstały co najmniej 10 lat temu. Do zabawy świetnie nadaje się stary, dobry rock and roll, ale w tym przypadku świetnie sprawdzą się również znane i lubiane przeboje z lat 70, 80 czy 90.

4. Stroje jak z dawnych lat

Urodzinowa impreza retro powinna być zapamiętana, zatem pozwólmy się także wykazać jej uczestnikom. Zapraszając gości poinformujcie ich, by założyli stroje nawiązujące do dekady, do której najchętniej by się cofnęli. Podczas przyjęcia sprawdzicie, które lata cieszą się największym wzięciem, a przebrani goście dużo szybciej wkręcą się w imprezową atmosferę – bardzo dobrze znamy do z doświadczenia.

urodzinowa impreza retro - stroje

Szukacie pomysłów na urodzinowe dekoracje w stylu retro, dodatki, gadżety oraz stroje idealne na tę okazję. Zajrzyjcie na naszą stronę, gdzie znajdziecie mnóstwo propozycji.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o