urodziny z Krainą Lodu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 powodów, dla których warto zorganizować urodziny z Krainą Lodu

Ta bajka ma moc! Mimo, że na ekrany trafiła dopiero kilka lat temu, przez część widzów uznawana jest już za kultowy film animowany. Pomysł na urodziny z Krainą Lodu może się zatem okazać doskonałym wyborem, który sprawi wielką radość młodej solenizantce i jej gościom. Jeśli nadal zastanawiacie się, czy warto, rozwiejemy Wasze wątpliwości i przy okazji podpowiemy kilka świetnych rozwiązań.

urodziny w stylu Krainy Lodu - dekoracje stołu

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Co jest niezbędne do zorganizowania imprezy w takim stylu? Niezbędnych składników jest tylko kilka:

1. Dzieciaki uwielbiają tę bajkę

Pierwszy powód, dla którego warto zorganizować urodziny z Krainą Lodu jest bardzo prozaiczny. Dzieci, a zwłaszcza dziewczynki, przepadają za tym filmem i jego bohaterami. Jeżeli Wasze dziecko także w kółko śpiewa „Mam tę moc” i uśmiecha się na samą myśl o zabawie nawiązującej do Elzy, Anny i ich przyjaciół, warto sprawić mu frajdę.

2. Do wyboru mamy mnóstwo urodzinowych gadżetów i dekoracji

Popularność filmu przekłada się na liczbę produktów nawiązujących do jego bohaterów, a to znacznie ułatwia organizację tematycznej imprezy. Mamy bowiem dostęp do szerokiego wachlarza gotowych dekoracji, ozdób i dodatków, które pomogą nam stworzyć odpowiedni klimat. W zasadzie organizacja ogranicza się w dużym stopniu do pomysłów na odpowiednie wykorzystanie dostępnych gadżetów.

urodziny z Krainą Lodu - dekoracja stołu

3. Doskonała okazja na przebieraną zabawę

Imprezy tematyczne są dużo ciekawsze, jeśli są przebierane. W przypadku kinderbalu możemy wybrać łatwiejszą opcję i postawić na maski, które pomogą uczestnikom przeistoczyć się w ulubione postacie lub pójść nieco dalej i postawić na stroje. Mamy dla Was kolejne propozycję MUST HAVE na imprezę w stylu Krainy Lodu:

Kostiumy KRAINA LODU
Kostiumy
Opłatek na tort KRAINA LODU
Opłatek na tort
Piniaty KRAINA LODU
Piniaty

4. Bohaterowie Krainy Lodu lubią się bawić

Urodziny z Krainą Lodu muszą należeć do udanych ponieważ postacie, do których nawiązujemy, uwielbiają śpiewać i tańczyć oraz potrafią rozkręcić doskonałą imprezę. Właśnie dlatego ogromną popularnością cieszy się nie tylko sam film, ale również pochodząca z niego ścieżka zdjęciowa. Nie zapominajmy o niej organizując nasz kinderbal.

5. Pomysł świetnie sprawdzi się nie tylko zimą

Urodziny z Krainą Lodu - gadżetyOczywiście bajka ta ta kojarzy się przede wszystkim z zimą, ale nie oznacza to, że urodziny z Elzą, Anną i resztą ferajny udają się tylko podczas tej pory roku. Z powodzeniem możemy zorganizować tego typu przyjęcie również letnią porą, gdy doskwierają nam upały – i przy okazji nieco się ochłodzić. Co prawda nie uda się wówczas ulepić ze śniegu Olafa, ale odpowiednie dekoracje pomogą Wam stworzyć klimat jak z Krainy Lodu. Życzymy zatem powodzenia i udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o