1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Ahoj przygodo, czyli urodziny w pirackim stylu

Czas wciągnąć kotwicę, postawić żagle i przygotować się na daleki rejs pełen przygód i doskonałej zabawy. Urodziny w pirackim stylu to prawdziwa gratka dla małych kamratów z wielką wyobraźnią oraz młodych fanów Jake’a i piratów z Nibylandii. To właśnie ten popularny serial dla dzieci jest naszym tematem przewodnim. Oto kilka urodzinowych inspiracji, które doskonale mogą się sprawdzić podczas Waszego kinderbalu.

urodziny w pirackim stylu 3

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Co jest niezbędne do zorganizowania imprezy w takim stylu? Niezbędnych składników jest tylko kilka:

Wesoło, kolorowo i … piracko

Jeśli organizujemy przyjęcie urodzinowe dla dzieci i chcemy zrobić wrażenie na jubilacie oraz jego gościach, spróbujmy zaskoczyć ich pomysłem i rozmaitością dekoracji oraz dodatków. Niech stół urodzinowy oraz jego okolica wygląda niczym prawdziwa wyspa skarbów, na której można znaleźć mnóstwo ciekawych i przyciągających wzrok elementów. Stawiamy zatem na wielobarwne, małe i duże ozdoby nawiązujące do młodych piratów – girlandy, rozety, banery, czapeczki, konfetti, balony, a także talerzyki, kubeczki czy serwetki z pirackimi motywami sprawią, że uczestnicy zabawy poczują się, jak w Nibylandii.

Odpowiednie dekoracje i gadżety znajdziecie w naszym sklepie. Oto kilka z nich.

Pirackie akcesoria, czyli urodzinowe skarby

Dzieci uwielbiają przebierane zabawy, a urodziny w pirackim stylu są ku temu doskonałą okazją. Dopilnujmy zatem, by nasz jubilat odpowiednio się prezentował i poprośmy jego gości, by swoim strojem również nawiązali do naszego tematu przewodniego. Oprócz tego warto też zadbać o różnego rodzaju gadżety i akcesoria nawiązujące do pirackich atrybutów, jak opaski na oczy, pirackie flagi itp. Możemy je użyć jako dodatkowe elementy dekoracyjne lub wykorzystać jako nagrody dla uczestników konkursów i zabaw.

Kubeczki
Talerzyk
Balony

urodziny w pirackim stylu 1

Zabawy w pirackim stylu

No właśnie. Jeśli chcemy, by uczestnicy zabawy poczuli zew pirackiej przygody, zapewnijmy im atrakcje, które im to umożliwią. Jeżeli szukacie pomysłów na pirackie zabawy dla dzieci, to też znajdziecie sporo pomysłów. Oczywiście atrakcje polegają one głównie na rysowaniu map, poszukiwaniu skarbów i morskich bitwach, czyli na tym, co piraci lubią najbardziej. Życzymy Wam zatem udanej zabawy w towarzystwie najlepszych kamratów w Nibylandii.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o