Dekoracje karnawałowe
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje karnawałowe – trendy 2017

Dobra zabawa jest uzależniona przede wszystkim od dobrego towarzystwa, ale wpływ na atmosferę podczas imprezy ma również odpowiednia i efektowna oprawa. Dekoracje karnawałowe także podążają za modą i każdego roku zauważalne są pewne trendy, które zyskują na popularności. Zobaczcie zatem, jakie style panują podczas tegorocznego karnawału.

Złote dekoracje, czyli klasyka i elegancja

Przez pewien czas złote dodatki imprezowe były uznawane za passe, ale znowu wracają do łask i doskonale sprawdzą się, jeśli chcemy nadać naszej imprezie nieco szyku i elegancji. Kolor ten kojarzy się z wytwornym stylem i splendorem, ale warto go uwydatnić nie tylko podczas wykwintnych przyjęć. Bardzo dobrze komponuje się zarówno z czernią, jak i bielą, w zależności od tego, czy stawiamy na wystrój w jasnym, czy też ciemnym tonie.


dekoracje karnawałowe - złote

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Złote dekoracje świetnie pasują między innymi do imprezy w stylu lat 20, czyli tematu, który ostatnimi czasy bije rekordy popularności. Bez względu jednak na to, czy zamierzacie stworzyć klimat w stylu Wielkiego Gatsby’ego, czy też po prostu w ciekawy sposób przystroić miejsce zabawy, ozdoby w kolorze pięknego i cennego kruszcu mogą się okazać strzałem w dziesiątkę.

W kolorach tęczy – chodź, pomaluj mój świat …

Jeżeli nie lubimy monotonii i zamierzamy nieco zaszaleć z kolorystyką, doskonale wpiszemy się w kolejny trend, który występuje w kontrze do jednostajnej, złotej oprawy. W tym przypadku im więcej barw, tym lepiej. Nie ograniczamy się zatem do jednej tonacji lecz czerpiemy z całej palety różnorodnych kolorów i odcieni. Choć na co dzień tego nie robimy, podczas karnawałowych imprez modne jest ich łączenie, dzięki czemu tworzymy klimat lekko wariacki i trochę szalony, a dla niektórych nawet nieco kiczowaty. Pamiętajmy jednak, że karnawał rządzi się swoimi prawami, a tęczowe i niezwykle kolorowe ozdoby sprzyjają imprezowej atmosferze.

dekoracje karnawałowe - kolorowe

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

dekoracje karnawałowe - kolorowe wiszące
Dekoracja wisząca
dekoracje karnawałowe - kolorowe
Girlanda
konfetti ślubne - tuba kolorowa
Tuba z konfetti

Tego typu dekoracje doskonale sprawdzą się podczas imprezy w stylu disco lub nawiązującej do niezwykle barwnych lat 80. Poza tym pomogą nam ożywić i uatrakcyjnić niemal każdy bal karnawałowy. Nie bójmy się zatem eksperymentować z łączeniem kolorów i dajmy się ponieść wyobraźni.

Dekoracje karnawałowe vintage – w starym, dobrym stylu

Ostatnim, mocno zauważalnym trendem jest powrót do klimatów retro, co także ma swoje odzwierciedlenie w karnawałowych dekoracjach. Tutaj również panuje wiele kolorów, ale nie są to barwy krzykliwe, lecz pastelowe jak mgliste wspomnienie z przeszłości. Delikatne odcienie, nieco nawiązań do angielskiego stylu oraz widoczne odniesienie do estetyki sprzed lat znowu są w modzie, a odpowiednio dobrane dekoracje vintage z pewnością zrobią doskonałe wrażenie na gościach i pomogą Wam stworzyć ciekawy, nieco magiczny, a zarazem imprezowy i zachęcający do zabawy klimat.

dekoracje karnawałowe - vintage

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

W tym stylu możemy udekorować miejsce imprezy nawiązującej do lat 50, czyli początków rock and rolla i czasów szalonych, tanecznych zabaw, ale dekoracje vintage świetnie sprawdzą się również podczas klasycznego balu karnawałowego.

Powyższe pomysły na dekoracje karnawałowe wpisują się w panujące trendy, ale nie oznacza to, że musimy się ich kurczowo trzymać. Pamiętajmy, że organizując imprezę to my decydujemy, co w danym momencie jest na topie, a ozdoby powinny pasować przede wszystkim do naszego gustu oraz stylu zabawy.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o