1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Noworoczne postanowienia – jak je zrealizować?

Nowy rok to nowe otwarcie, nowe nadzieje i nowe plany, których nie udało nam się zrealizować przez ostatnie dwanaście miesięcy. Niestety, często na planach się kończy, rzeczywistość nas przerasta, a zapał, tak mocny w pierwszych dniach stycznia, z czasem mija. Co zatem zrobić, by zrealizować noworoczne postanowienia lub zmotywować do tego bliską osobę? Mamy dla Was kilka wskazówek oraz pomysłów na nietypowe, charakterystyczne prezenty, które w tym pomogą.

Dla walczących z wagą

Zrzucenie kilku kilogramów to najczęstsze postanowienie noworoczne i przy okazji świetne wytłumaczenie dla bożonarodzeniowego obżarstwa. W końcu, jeżeli bierzemy się za siebie od nowego roku, to możemy sobie pozwolić na kilka dodatkowych kawałków świątecznego ciasta i nawet jeśli przyczynią się one do nadprogramowej wagi, to przecież za kilka dni zaczniemy się jej pozbywać. To podejście jest uzasadnione, bo przecież święta są po to, by świętować, ale tylko od naszej silnej woli zależy, czy faktycznie zrealizujemy plany. Nikt nie wymyślił jeszcze lepszego sposobu na schudnięcie niż dieta i ruch – i nie chodzi tu o znaczące ograniczanie jedzenia i wielki wysiłek, lecz racjonalne odżywianie oraz zdrową aktywność. Niby proste, ale trudne. Naszym sprzymierzeńcem w walce z wagą może się okazać wyjątkowa, personalizowana … waga łazienkowa – każdy kilogram mniej na jej wyświetlaczu będzie doskonałą zachętą do trwania w naszym postanowieniu, natomiast w przypadku braku efektów podtrzyma nas na duchu zabawny, dowartościowujący tekst.

noworoczne postanowienia - personalizowana waga łazienkowa

Dla budujących sylwetkę

Kolejnym etapem po pozbyciu się dodatkowych kilogramów jest zadbanie o sylwetkę i osoby, które mają właśnie takie postanowienie noworoczne zapewne zdają sobie sprawę, że wymaga to sporej pracy i systematyczności. W tym przypadku bardzo ważne jest, by stawiać sobie pewne cele i krok po kroku dążyć do ich realizacji, a idealnym miejscem na rozpisanie planów treningowych może się okazać specjalny, personalizowany notatnik. Ciekawym, typowo kobiecym motywatorem jest również bidon sportowy z tekstem w stylu „zmęczenie mija, łada pupa pozostaje”, który może się okazać doskonałym impulsem do dalszych ćwiczeń.

noworoczne postanowienia - notatnik personalizowany

noworoczne postanowienia - bidon sportowy z nadrukiem

Dla głodnych sukcesu

Oczywiście noworoczne postanowienia nie muszą dotyczyć wyłącznie wyglądu, lecz również stawiania sobie celów zawodowych – od tych prostych, zakładających wcześniejsze wstawanie do pracy, po nieco bardziej złożone, dotyczące planów wspinania się po szczeblach kariery. Ich realizacja również wymaga samozaparcia oraz wykrzesania w sobie dodatkowej dawki energii, niezbędnej do osiągnięcia sukcesu, a zachętą może być w tym przypadku chociażby codzienna porcja kawy w charakterystycznym, termicznym kubku. Ten prosty gadżet sprawi, że udamy się do pracy w doskonałym humorze, dzięki czemu będziemy bardziej kreatywni, wydajni i efektywni.

noworoczne postanowienia - kubek termiczny do pracy

Dla zapominalskich

Mamy także coś dla osób, którym zdarza się zapomnieć o ważnym spotkaniu, urodzinach czy rocznicy. Nowy rok jest doskonałą okazją do zmiany zachowania i walki z uciążliwą przypadłością, jaką jest zapominalstwo. Idealnym orężem jest w tym przypadku kalendarz personalizowany, dostosowany do charakteru i zainteresowań właściciela, na którym może on zaznaczyć ważne daty oraz wydarzenia, o których należy pamiętać. Proste i skuteczne rozwiązanie, a także świetny pomysł na upominek.

noworoczne postanowienia - kalendarz personalizowany

A jakie są Wasze noworoczne postanowienia? Podzielcie się nimi w komentarzach, a postaramy się dopasować w naszym sklepie produkt, który pomoże Wam je zrealizować.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o