Auta 3 - pomysł na kinderbal
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Zygzak McQueen powraca – organizujemy kinderbal na jego cześć

Zygzak McQueen to jedna z najpopularniejszych, animowanych postaci. Teraz, gdy po sześciu latach wraca na ekrany wraz z filmem Auta 3, z pewnością na nowo rozpali wyobraźnię młodych fanów bajek i motoryzacji. Chcemy sprawić im przyjemność i godnie uczcić powrót naszego ulubionego samochodu rajdowego, dlatego wpadliśmy na pomysł organizacji tematycznego kinderbalu nawiązującego do tego bohatera. Jak przy tej okazji stworzyć odpowiedni klimat i zapewnić dzieciakom doskonałą zabawę? Zobaczcie poniżej.

Auta 3 - pomysł na kinderbal

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Z pewnością nasze przyjęcie powinno mieć motoryzacyjny charakter, a nasi mali goście powinni poczuć ducha samochodowych wyścigów. I nie chodzi tu o to, by w miejscu zabawy panował wszechobecny warkot silników, a w najbliższej okolicy wyczuwalny był zapach spalin i benzyny. Postawiliśmy na dekoracje – bardzo kolorowe, wręcz nieco krzykliwe, mocno przykuwające uwagę i wyglądające tak, jakby przed chwilą zostały zdjęte z toru wyścigowego.

Animowana legenda motoryzacji, czyli McQueen w akcji

W poprzednich częściach Zygzak McQueen piął się po szczeblach motoryzacyjnej kariery. W kolejnej odsłonie, czyli w filmie Auta 3 nasz czerwony, gadający samochód jest już wielokrotnym mistrzem świata i żywą legendą. Tym razem musi stawić czoła nowej generacji aut wyścigowych.

Kibicujemy mu z całego serca, dlatego podczas naszego kinderbalu to on jest główną gwiazdą i z nim związanych jest większość naszych gadżetów imprezowych – od elementów wystroju i dodatków po przebrania dla uczestników zabawy.

Kubeczki
Kostium 7-8 lat
Słomki

Gry i zabawy w motoryzacyjnym stylu

Sam wystrój to jednak nie wszystko, a dodatkowo warto zadbać o odpowiednie atrakcje dla naszych małych gości. W tym przypadku doskonale sprawdzą się gry i zabawy wyścigowe – możemy zatem stworzyć tor, wręczyć uczestnikom imitacje kierownicy zorganizować wyjątkowy rajd, który pozwoli im się wyszaleć i rozbudzi ich wyobraźnię. Zwycięzca jednego wyścigu w następnym może wystąpić w roli Zygzaka McQueena z ulubionego filmu dzieciaków.

Świetną zabawą nawiązującą do naszego głównego bohatera może być również piniata – oczywiście w kształcie czerwonego samochodu wyścigowego – z której, po rozbiciu wysypią się smakołyki dla małych gości. Tego typu atrakcje zawsze świetnie robią furorę podczas imprez dla najmłodszych. Więcej pomysłów i propozycji produktów, które doskonale sprawdzą się podczas kinderbalu nawiązującego do filmu Auta 3 znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o