Kostium star wars dla dziewczynki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na stroje Star Wars dla dziewczynek

Nie tylko chłopcy lubią Gwiezdne wojny, a historia o tym, co wydarzyło się „dawno, dawno temu w odległej galaktyce” emocjonuje również ich koleżanki. One także z pewnością chętnie przebiorą się za postacie znane z tej popularnej serii filmowej. Zobaczcie zatem kilka naszych pomysłów na stroje Star Wars dla dziewczynek, które przypadną do gustu młodym fankom science fiction.

Na początek proponujemy strój Rey – bohaterki, która po raz pierwszy pojawia się w części Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy i bardzo szybko zyskała sympatię fanów i fanek. Z pewnością zatem zrobi furorę podczas niejednej, przebieranej zabawy.

stroje Star Wars dla dziewczynek - Rey

Ciekawą propozycją jest również strój Dartha Vadera w dziewczęcym wydaniu. Każda dziewczynka, która go założy zwróci na siebie uwagę i wzbudzi szacunek wśród młodszych i starszych miłośników filmów o kosmicznych przygodach.

stroje Star Wars dla dziewczynek - Darth Vader

Pozostajemy po ciemnej stronie Mocy i tym razem mamy dla Was przebranie, dzięki któremu każda dziewczynka zmieni się w szturmowca, czyli żołnierza Imperium w charakterystycznym stroju.

stroje Star Wars dla dziewczynek - szturmowiec

Jeśli natomiast chcecie, by Wasza córka zrobiła na innych wrażenie godne księżniczki, możecie wybrać rzucający się w oczy strój Lei wraz z peruką.

stroje Star Wars dla dziewczynek - księżniczka Leia

Na koniec mamy coś dla młodych miłośniczek kreskówki Star Wars: Rebelianci. Ten kostium Sabine Wren z pewnością przypadnie im do gustu i będzie chętnie noszony podczas wielu przebieranych okazji do zabawy.

stroje Star Wars dla dziewczynek - Sabine Wren

Powyższe pomysły na stroje Star Wars dla dziewczynek, a także wiele innych kostiumów, dodatków, dekoracji i gadżetów nawiązujących do tej serii znajdziecie na naszych stronach. Zapraszamy! 

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o