balony na chrzest
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na balony na chrzest

Balony na chrzest to pomysł na prostą i efektowną dekorację, która pomoże nam stworzyć odpowiedni klimat tego ważnego wydarzenia. Ważne przy tym jest, by dopasować je do pozostałych ozdób oraz ogólnej wizji naszego przyjęcia. Oto kilka naszych propozycji balonów lateksowych, które bardzo fajnie sprawdzą się podczas tego typu okazji.

Na początek proponujemy jasne balony ze złotym ornamentem. Tego typu ozdoby będą pasowały do przyjęcia eleganckiego, wytwornego, podczas którego chcemy uniknąć rzucających się w oczy dodatków, a wszystko przygotowujemy w jasnych kolorach z ewentualnymi, złotymi wstawkami.

balony na chrzest - ornament

Jeżeli idziemy w kolory, warto postawić na barwy pastelowe. Które możemy również dopasować do płci dziecka. W tym przypadku proponujemy ciepły, różowy kolor dla dziewczynki i jasny, niebieski dla chłopca. Możemy nawet wybrać odpowiednie balony z tekstem NASZ MAŁY CHŁOPCZYK dla niego, lub NASZA MAŁA DZIEWCZYNKA dla niej.

balony na chrzest - chłopczyk dziewczynka

Bardzo fajnie wyglądają również balony z motywem dziecięcego bucika, które także świetnie nadają się na ozdobę przyjęcia z okazji chrztu…

balony na chrzest - bucik

…jak i zabawne balony z charakterystycznym słonikiem, które będą dyskretną i jednocześnie zauważalną formą dekoracji na chrzest.

balony na chrzest - słonik

Balony na chrzest mogą przybrać różną formę i najważniejsze jest, by pasowały do całej koncepcji imprezy. Powinny być ciekawym dodatkiem, który podkreśli charakter spotkania. Jeżeli szukacie również innych dekoracji oraz akcesoriów, które świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia z okazji chrztu, zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o