1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 najfajniejszych prezentów na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to świetna okazja na wręczenie zabawnego upominku swojemu facetowi lub koledze z klasy czy pracy. Najlepiej, gdy jest to gadżet przydatny i efektowny, taki którym można się pochwalić przed znajomymi. Jeżeli szukacie nietypowych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego, mamy dla Was kilka ciekawych propozycji.

Faceci, zarówno starsi jak i młodsi, lubią być doceniani za to, co robią dla płci pięknej. Pokaż mu zatem, że jest dla Ciebie ważny niczym superbohater, który znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Kubek personalizowany MY HERO z pewnością podbuduje jego ego i zdecydowanie poprawi jego humor.

prezent na Dzień Chłopaka - kubek

Jeżeli chłopak jest pełnoletni, z pewnością doceni też inne naczynie, czyli specjalny kufel do piwa SUPER CHŁOPAK, na którym możecie wygrawerować jego imię oraz życzenia lub przesłanie, które chcecie mu przekazać. Dzięki niemu za każdym razem, gdy sięgnie po piwo pomyśli o osobie, która wręczyła mu ten prezent 🙂

prezent na Dzień Chłopaka - kufel

Ciekawym pomysłem na prezent na Dzień Chłopaka jest również poduszka personalizowana, na przykład taka, dzięki której poczuje się jak KIEROWNIK. Projekt zakłada dopasowanie zdjęcia obdarowanej osoby oraz umieszczenie na poduszce własnego tekstu.

prezent na Dzień Chłopaka - poduszka

Na tego typu okazje świetnie sprawdza się także koszulka, szczególnie taka, którą możecie dopasować do konkretnego faceta. Proponujemy m.in. koszulkę DANIELS.

prezent na Dzień Chłopaka - koszulka

Jeżeli chcecie docenić intelekt chłopaka, możecie wręczyć mu notatnik personalizowany, w którym będzie mógł zapisywać swoje złote myśli dla potomnych. Może to być np. notatnik FACET Z KLASĄ.

prezent na Dzień Chłopaka - notatnik

Powyższe pomysły na prezent na Dzień Chłopaka to tylko część naszej oferty. Te oraz inne propozycje idealne na tę okazję znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o