1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na romantyczny prezent na święta

Świąteczny klimat sprawia, że stajemy się sobie bliżsi i chętniej zapewniamy ukochanych o naszych uczuciach. Możemy to również zrobić za pomocą charakterystycznego upominku z odpowiednim przesłaniem. Zobaczcie zatem kilka pomysłów na romantyczny prezent na święta, który możecie podarować swojej drugiej połówce.

Zaczynamy od poduszki, która kojarzy się bezpieczeństwem, domowym ciepłem i relaksem. Dzięki niej możecie też przekazać ukochanej osobie informację zapewniającą o Wasze nieziemskiej, kosmicznej miłości.

romantyczny prezent na święta - poduszka

„Herbata to szczęście w kubku, ale Ty jesteś szczęściem w moim życiu” – to przesłanie jest zawarte w tej skrzyneczce z pyszną, aromatyczną herbatą idealną do rozgrzania we wspólne, długie, zimowe wieczory.

romantyczny prezent na święta - herbata personalizowana

Ciekawą propozycją jest również personalizowane wino, na etykiecie którego możecie umieścić zapewnienie o Waszym uczuciu. Będzie to doskonały pretekst do wzniesienia toastu za „Waszą miłość”.

romantyczny prezent na święta - wino personalizowane

Możecie też postawić na zakochany zestaw kubków, które pokażą, ze pasujecie do siebie jak ciastko i mleko, burger i frytki, jajko i bekon itp.

romantyczny prezent na święta - zestaw kubków

Na koniec proponujemy pomysł prosty, ale bardzo efektowny, czyli personalizowany plakat, na którym możecie umieścić mnóstwo wspólnych, romantycznych zdjęć oraz krótki, charakteryzujący Was tekst.

romantyczny prezent na święta - plakat personalizowany

Każdy z powyższych pomysłów na romantyczny prezent na święta nawiązuje do miłości, ale jednocześnie jest dosyć nietypowy i z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę. Zarówno te produkty, jak i inne propozycje bożonarodzeniowych upominków znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o