1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na śmieszne prezenty dla kobiety

Uśmiechnięta kobieta to jeden z najpiękniejszych widoków na świecie, zatem jeżeli mamy tylko okazję wprawić mamę, żonę, siostrę lub przyjaciółkę w dobry humor, powinniśmy to zrobić. Dlatego mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów na śmieszne prezenty dla kobiety, które świetnie się sprawdzą przy niejednej okazji.

Zaczynamy od skarbonki personalizowanej, na której możecie umieścić zabawny tekst dostosowany do konkretnej osoby i odnoszący się do jakiegoś nietypowego marzenia, z którego prawdopodobnie nawet nie zdaje sobie sprawy.

śmieszne prezenty dla kobiety - skarbonka personalizowana

Kolejna propozycja jest skierowana do młodych mam. Personalizowana koszulka z tekstem, że „macierzyństwo to również praca, tylko szefa trzeba nosić na rękach” doskonale oddaje charakter tego pięknego stanu i z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej.

śmieszne prezenty dla kobiety - koszulka dla mamy

Mamy także coś dla kobiety ceniącej luksus i mającej prawdziwą klasę. Ta poduszka personalizowana, do której możecie dopasować zdjęcie przyszłej właścicielki przedstawi ją jako niezwykłą damę w starym, dobrym stylu.

śmieszne prezenty dla kobiety - poduszka personalizowana

Wino jest przyjacielem niejednej kobiety i potrafi poprawić jej humor. Szczególnie, jeśli jest podane w wyjątkowym kieliszku grawerowanym ze specjalną miarką.

śmieszne prezenty dla kobiety - kieliszek grawerowany

Na koniec proponujemy upominek dla miłośniczek kawy, które nie lubią się dzielić tym aromatycznym i energetycznym napojem. Ten kubek personalizowany jest chroniony przez groźnego psa rasy chihuahua, który nie dopuści do niego żadnej, obcej osoby.

śmieszne prezenty dla kobiety - kubek personalizowany

Powyższe pomysły na śmieszne prezenty dla kobiety oraz wiele więcej ciekawych upominków dla przedstawicielek płci pięknej znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o