1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 sposobów, jak ciekawie podarować pieniądze Młodej Parze

Sezon ślubny zwykle obfituje w nowinki, mody, pomysły inspirujące gości weselnych jeśli chodzi o prezenty na ślub. Nie powiemy nic nowego, jeśli oznajmimy, że najpopularniejszym upominkiem będą pieniądze dla pary młodej. Na nową drogę życia, na podróż poślubną, na pierwszą wspólną lodówkę. Cokolwiek by to było – chcielibyśmy wręczyć gotówkę w sposób nieco inny, niż w kopercie z życzeniami dołączonymi do kwiatów.

Sporym ułatwieniem jeśli chodzi o wybór metody wręczania kasy jest nie tylko nasz tekst. Trzeba po prostu wiedzieć, o czym państwo młodzi marzą, jacy są, co jest ich pasją – najlepiej oczywiście wspólną. W tak uroczysty i przyjemny dzień, moment wręczania prezentów, to kolejna chwila radości. Wzbudźmy jeszcze więcej pozytywnych emocji czyniąc go wyjątkowym.

1. Balony

Szukasz dobrego pomysłu na podarowanie gotówki dla nowożeńców? Taki prezent na ślub, który zawsze się sprawdzi, nie tylko przy okazji wesela, to pęk balonów z helem wypełnionych banknotami. Gdy chodzi tą okazję zazwyczaj mowa jest o kwotach dość okrągłych i raczej znacznych. Jeśli chcielibyśmy, by efekt był odpowiedni, to można pokusić się o umieszczenie w balonikach banknotów o mniejszym nominale. Wtedy będzie ich po prostu więcej i będą widoczne, a dzięki temu nie zostaną przeoczone.

Bądźcie pewni, że ogromny pęk ozdobnych baloników, z cenną zawartością, będzie nie tylko efektowny i godny zapamiętania. To oryginalny pomysł na podarowanie młodym pieniędzy ale i świetna dekoracja do zdjęć ze ślubu. Zwłaszcza, gdy zamocujecie do nich girlandę z gwiazdkami zamiast zwykłej tasiemki. Pamiętajcie tylko, by goście nie zabrali jej do domu! Jeśli jednak wchodzi w grę odpakowanie zawartości przy gościach, to do zestawu można dołączyć ozdobną szpilkę przewiązaną wstążką.

2. Kasa w kredkach

Kasa w kredkach lub piórniku? Dlaczego nie. W końcu nieco bardziej doświadczeni w tej dziedzinie podpowiadają, że małżeństwo, to dobra szkoła życia. Niezbędne jest stałe powtarzanie materiału, przyswajanie nowych rzeczy i nauka zdaje się nie mieć końca. Aby było wesoło i kolorowo, nie tylko nauczycielom, podpowiadamy pomysł z paczką kredek, które owijamy banknotami. Możemy tu wykorzystać oryginalne opakowanie kredek, czy flamastrów albo włożyć je w inne pudełko i ozdobić je według uznania tak, by nie dało się szybko zgadnąć, co mieści wewnątrz.

W życzeniach, gdy już mamy prezent na ślub można wtedy wspomnieć, by młodzi pokolorowali swój świat, by nie zapominali o dodaniu rumieńców każdej wspólnej chwili i by ich droga życiowa miała kolory tęczy. Przecież fakt, że będą potrzebowali przede wszystkim cierpliwości i morza wyrozumiałości lepiej uświadomić sobie później.

Księga
Balon konfetti
Pudełko

3. Album

Jeśli nazwać małżeństwo podróżą życia, to pewnie przyznamy, że nie chcemy podróżować drugą klasą. Skoro ma trwać, to prócz głowy pełnej marzeń i serc przepełnionych uczuciem, będą potrzebne rzeczy prozaiczne, materialne, a na to niezbędna jest gotówka. Przychodzi nam tu do głowy prezent na ślub dość symboliczny, a jednocześnie niezmiernie praktyczny. Dobrym sposobem na wręczenie pieniędzy dla nowożeńców jest album na zdjęcia wypełniony pieniędzmi.

Na każdej ze stron można wkleić karteczkę z żartobliwą propozycją na wykorzystanie podarowanych środków, na przykład: „na kłódkę do garażu”, „na taksówkę na porodówkę”, „na podróż poślubną do Bydgoszczy”, „na benzynę do pierwszego auta”. Jesteśmy niemal pewni, że taki podarunek spotka się z dobrym przyjęciem przez nowo poślubionych, rodzinę i znajomych. Później ozdobią go wspólne zdjęcia.

4. Plakat personalizowany

Równie pomysłowo prezentuje się plakat personalizowany z oryginalną dedykacją. Pieniądze dla pary młodej będą tu umieszczone w ramce, więc zadbajcie, by była odpowiednio duża i dekoracyjna. Zamiast kartki z życzeniami i wciśniętą między kartki gotówką wręczymy tu przede wszystkim oryginalne wizualnie hasło, a pieniądze to już dodatek. Wkładamy je za szkło lub pleksi, a sam plakat jest już tak dekoracyjny, że nie ma potrzeby zawijania go w papier. Nie zmoczy go przy tym deszcz, a banknoty nie pogniotą się. Spotkaliśmy się bowiem z dość finezyjnymi pomysłami na swego rodzaju origami z ich wykorzystaniem (kwiaty, łódki, krawaty itd.), czego jednak nie polecamy, bo papier może się zwyczajnie zniszczyć.

Plakat z kasą, to dobra metoda na podarowanie gotówki osobom kreatywnym, o dużej wyobraźni, które docenią pomysłowość gości. Zresztą, kto powiedział, że należy ją szybko wydać. Plakat, jako prezent na ślub, może przez dłuższy czas ozdabiać mieszkanie stanowiąc oryginalny w formie depozyt. Tu znajdziesz nasze plakaty dla Ciebie w kolorze i wersji czarno-białej do pobrania:
PLAKAT KOLOR (142 pobrania)PLAKAT CZARNO-BIAŁY (142 pobrania)

5. Pudełko

Kolejna metoda pozwala wykorzystać ozdobne pudełka. Małe lub większe pudełeczko przewiązane wstążką jednoznacznie kojarzy się z prezentem. Obdarowani wiedzą natychmiast, że czeka ich miła niespodzianka, natomiast nie do końca są pewni jaka.

Nasz sposób, to ostrożne zwinięcie złożonego banknotu lub banknotów w pudełeczku tak, aby po otwarciu można je było rozwinąć wyciągając kolejno. To zabawny pomysł, gdy młodzi wyjmują jeden za drugim nie spodziewając się, ile jeszcze czeka na odnalezienie. Zależnie od ilości i nominału gotówki – mamy mnóstwo propozycji opakowań na taką okazję. Spójrzcie na przykład poniżej.

Mamy nadzieję, że opisane pomysły pomogą Wam w organizacji, zainspirują, rozwiną kreatywność i spodobają się obdarowanym. Czy może macie już nowe, własne sposoby na wręczenie pieniędzy nowożeńcom?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o