1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 zabawnych prezentów na rocznicę dla męża

W małżeństwie należy walczyć z rutyną, a najlepiej robi się to za pomocą uśmiechu. Jeżeli zatem zbliża się Wasze wspólne święto, zobaczcie kilka naszych pomysłów na charakterystyczne, personalizowane, zabawne prezenty na rocznicę dla męża. Oto kilka upominków z humorem, które z pewnością zrobią wrażenie na Waszym ukochanym.

Na początek proponujemy typowo męski ręcznik, na którym możecie umieścić imię męża oraz kilka ciepłych i zarazem zabawnych słów, które scharakteryzują Waszego ukochanego i Wasz związek.

prezent na rocznicę dla męża - ręcznik personalizowany

Mąż lubi gotować, nie dopuszcza Was do kuchni i na rocznicę z pewnością przygotuje coś specjalnego na kolację? Jeżeli jest zapalonym kucharzem, jego przepisy powinny być zostawione dla potomnych, dlatego z pewnością przypadnie mu do gustu ten personalizowany przepiśnik.

prezent na rocznicę dla męża - przepiśnik personalizowany

Niejeden facet ucieszy się również ze szklanki na piwo. Szczególnie, jeśli będzie to szklanka grawerowana, z zabawnym przesłaniem dostosowanym do okazji.

prezent na rocznicę dla męża - szklanka grawerowana

Dobrze, że jesteś – te trzy słowa mogą znaczyć więcej niż niż cała księga i w nich wyrażone może być uczucie, jakim darzymy drugą osobę. Jako nośnik tego przesłania proponujemy np. personalizowany kubek z uroczym misiem 🙂

prezent na rocznicę dla męża - kubek personalizowany

Na koniec mamy poduszkę personalizowaną, dzięki której pokażecie swojemu mężowi, że jest dla Was prawdziwym bohaterem. Z pewnością doceni ten gest i będzie z niego niezwykle zadowolony.

prezent na rocznicę dla męża - poduszka personalizowana

Powyższe pomysły na prezent na rocznicę dla męża, a także wiele innych propozycji podobnych, charakterystycznych i wyszukanych upominków znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ. 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o