Emotki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Emotki na imprezie – czas na party z wyrazem

Radość, smutek, złość, rozczarowanie, puszczenie oka, przybicie piątki czy pokazanie języka – to tylko kilka gestów lub opisów nastroju, które możemy wyrazić za pomocą prostych obrazków. Emotki opanowały świat, a wiele osób nie wyobraża sobie bez nich prowadzenia rozmowy w internecie lub wysyłania SMS-ów. My apelujemy – wypuśćcie emotki z wirtualnego świata i wpuśćcie je na prawdziwą imprezę.

STÓŁ EMOTIKONY

Niezbędne elementy na imprezę dla 8 osób

Co jest niezbędne do zorganizowania imprezy w takim stylu? Niezbędnych składników jest tylko kilka:

Pierwsze emotikony, czyli od czego się zaczęło

Emotki - całośćDziś są mega popularne, ale kilkadziesiąt lat temu nikt z nich nie korzystał. Co prawda już w XIX wieku w tekstach pisanych zdarzało się używanie znaków interpunkcyjnych w celach graficznych, ale były to odosobnione przypadki. Uznaje się zatem, że pierwsza współczesna emotikonka powstała w 1982 roku. To wówczas Scott Fahlman, informatyk z Pittsburga podczas dyskusji w uniwersyteckiej sieci zaproponował dodanie znaków do tekstów, które miały żartobliwy charakter. Dzięki temu osoby, które nie miały poczucia humoru lub nie „łapały” sarkazmu, nie brały pewnych wpisów do siebie. Od tej pory powstało mnóstwo emotek, które z czasem nabrały form mini-grafik, ale nadal cechuje je prostota i jasny przekaz.

Naszym zdaniem niesamowicie ułatwiają one niesamowicie wirtualną komunikację i wprowadzają do niej kolejną warstwę znaczeń. W prosty sposób pokazują rzeczywiste intencje rozmówcy. Jeśli nawet zdarzy się pomyłka, to robi się raczej wesoło. Znacie pewnie w swoim otoczeniu osoby, które z trudem okazują emocje, są razej zdystansowane i poważne. Bardzo możliwe, że przy okazji poznania szerszego repertuaru animowanych, czy rysowanych emotek dadzą się poznać z innej strony. Pozwoli to na lepsze zintegrowanie ze znajomymi. Widzicie? Potrafimy dla Was znaleść same zalety korzystania z nich.

Dekoracje i akcesoria na czasie – rządzą emotki

Zabawowe emotki są idealne na imprezę. Dziś wychodzą z telefonów oraz komputerów i trafiają do realnego świata. Okazały się bowiem idealne do wyrażenie radości podczas zabawy – do tego stopnia, że namawiamy do zorganizowania imprezy tematycznej z nimi w roli głównej. Zabawne buźki oraz inne piktogramy idealnie sprawdzą się na tę okazję i pomogą Wam stworzyć wyjątkowy klimat.

Emotki rokręcają imprezę

W co się bawić z emotkami?emotki - dekoracje stołu Organizując tego typu party warto też zadbać o atrakcje i zorganizować kilka gier i zabaw nawiązujących do tematu przewodniego. Możecie na przykład zorganizować prosty konkurs na strojenie min nawiązujących do emotek lub kalambury, w których hasła możemy przekazywać jedynie za pomocą narysowanych piktogtamów i emotikonów. Innym rodzajem zabawy może być sprawdzenie talentu Waszych gości. Zobaczcie, jak bardzo są wszechstronni, ile min naśladujących emotki potrafi zrobić jedna osoba, ile emocji nimi pokazać. Bogata mimika to przecież coś, co ludzi wyróżnia i umożliwia szerszą komunikację. Zróbcie to wszystko na wesoło. Wszystko zależy od Waszej inwencji, a jesteśmy przekonani, że emotki ją rozbudzą i uruchomią wyobraźnię. Rozruszały świat internetu i telefonów komórkowych, więc nie wyobrażamy sobie, by nie miały dodać humoru i Waszej imprezie. Życzmy zatem udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o