flamingo party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Flamingo Party, czyli egzotyczna impreza tematyczna

Są piękne, dostojne i jedyne w swoim rodzaju. Może dlatego Flamingo Party to w ostatnim czasie hit wśród pomysłów na imprezy tematyczne. Co takiego mają w sobie te ptaki oraz jakie dekoracje nawiązujące do nich są warte uwagi? Mamy dla Was garść ciekawostek oraz kilka inspiracji, dzięki którym stworzycie niezwykły, egzotyczny, zabawowy klimat.

impreza w stylu flamingów

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Flamingi – towarzyskie i imprezowe ptaki

Nazwa “flaming” nawiązuje do łacińskiego słowa “flamma” oraz hiszpańskiego “flamenco”, które oprócz tańca flamingo party - dekoracje stołuoznacza również “ogień”. Zapewne jest to nawiązanie do jaskrawej barwy tych ptaków, które często kojarzymy z ognistym różem, choć bywają flamingi szare lub białe. Co ciekawe, intensywność i kolor upierzenia zależą m.in od diety. My na imprezę zapraszamy tylko te, które się dobrze odżywiają i mają rzucający się w oczy, mocny, różowy kolor. Choć najczęściej widzimy je w dosyć statecznej pozycji, nie lubią długo przebywać w jednym miejscu i często migrują w poszukiwaniu przekąsek i … dobrej zabawy. Nie lubią samotności i najczęściej przebywają w sporych grupach. Uwielbiają tańczyć, szczególnie w okresie godowym – zarówno solo, jak i w grupie – szczególnie do muzyki Michaela Jacksona.

Świetny temat przewodni

Flamingi to bardzo towarzyskie ptaki, zatem ich wizerunek doskonale wpasowuje się w zabawowy klimat. Szczególnie, jeśli organizujemy imprezę w egzotycznym stylu. Wówczas doskonale sprawdzą się gadżety i dodatki we flamingowym stylu. Wybór jest naprawdę szeroki, a oto kilka, konkretnych propozycji.

Dekoracja stojąca LED
Słój z kranikiem
Talerzyki
Talerzyki

Gry i zabawy podczas Flamingo Party

flamingo party - piniataSą flamingi, jest impreza, ale w tym przypadku dobrze jest również zapewnić naszym gościom dodatkowe atrakcje. Jakie? Proponujemy gry i zabawy związane z tematem przewodnim. Warto np. nawiązać do tego, że nasze ulubione ptaki lubią stać na jednej nodze, w związku z czym możemy zorganizować nietypowy, “skaczący wyścig” lub konkurs polegający na jak najdłuższym tańcu z jedną nogą w górze. Świetnym pomysłem na zabawę jest również piniata – oczywiście w kształcie flaminga – którą możecie wypełnić słodkościami lub drobnymi upominkami. Tego typu imprezowe gadżety pozwolą się nieco wyżyć zaproszonym gościom i przy okazji pomogą im rozwinąć skrzydła (różowe – a jakże) doskonałej zabawy. Życzymy zatem powodzenia!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o