piłkarskie urodziny chłopca
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Piłkarskie urodziny chłopca – 5 powodów, dla których warto je zorganizować

Zamień miejsce zabawy w murawę i stwórz atmosferę jak na najlepszych stadionach. Piłkarskie urodziny chłopca to świetny pomysł na tematyczny kinderbal, który z pewnością sprawi wiele radości młodym fanom futbolu. Przygotowaliśmy dla kilka powodów, dla których warto zorganizować tego typu przyjęcie oraz trochę inspiracji idealnie pasujących na tę okazję.

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

1. To najpopularniejszy sport na świecie

Pierwszy i najważniejszy powód to popularność tej dyscypliny, którą znają i lubią niemal wszyscy chłopcy. Piłka nożna łączy ludzi, a towarzystwo do gry możemy znaleźć na całym świecie, bez względu na długość i szerokość geograficzną czy status materialny. Radość z gry zawsze jest taka sama, zatem warto przełożyć ją urodzinową zabawę i sprawić frajdę młodym uczestnikom przyjęcia nawiązaniem do ich ulubionego sportu.

stół piłka nożna

2. Polska reprezentacja jest na topie

Popularność piłki nożnej zawsze była duża, ale teraz jest dodatkowo podbijana sukcesami naszej reprezentacji. Biało-czerwoni jeszcze nigdy nie byli tak wysoko klasyfikowani w rankingu UEFA, dzięki czemu każdy młody chłopak chce być jak Lewandowski, Błaszczykowski czy Pazdan. Wszyscy z wypiekami na twarzach śledzimy kolejne mecze naszej drużyny, zatem organizacja urodzin w piłkarskim stylu doskonale wpisywałaby się w ten trend.

3. Szeroki wybór gadżetów i dekoracji

Warto też podkreślić, że przygotowanie tego typu przyjęcia nie wymaga od nas dodatkowego zaangażowania i wyjątkowych zabiegów. Na rynku jest dostępnych mnóstwo dekoracji i gadżetów, które idealnie pasują na tę okazję, a nasza rola sprowadza się głównie do ich wyboru, odpowiedniego skomponowania i stworzenia futbolowej atmosfery. Oto kilka produktów, które doskonale się do tego nadają.

Balon piłka nożna
Balony
Kubeczki PIŁKA NOŻNA
Kubeczki
Świeczki pikery PIŁKA NOŻNA
Świeczki pikery

4. Sporo pomysłów na piłkarskie gry i zabawy

Problemem nie jest również zadbanie o atrakcje dla uczestników piłkarskich urodzin. Jeżeli tylko dysponujemy odpowiednią przestrzenią, możemy namówić ich na mecz, konkurs rzutów karnych, konkurs w podbijaniu piłki lub po prostu zorganizować im ciekawy, nietypowy trening piłkarski. Pomysłów jest sporo, ale najlepiej w tym przypadku postawić na zabawy ruchowe.

piłkarskie urodziny chłopca - stół

5. Sport to zdrowie

piłkarskie urodziny chłopca - kolekcjaOstatni, ale równie ważny powód, dla którego warto jest zorganizować piłkarskie urodziny chłopca to promocja zdrowego, sportowego trybu życia. To świetna okazja, by wyciągnąć dzieciaki sprzed komputerów i telewizorów oraz zapewnić im doskonałą zabawę w ruchu. Im bardziej wpoimy im zainteresowanie różnymi rodzajami sportu, tym lepiej dla nich. Kinderbal w futbolowym stylu może być odpowiednim krokiem w tym kierunku. Życzymy Wam zatem udanego, urodzinowo-piłkarskiego, aktywnego wypoczynku 🙂

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o