1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Prezenty dla rodziny

kalendarz rodzinnyRodzina jest podstawą. Wiadomo, że bez wsparcia naszych najbliższych ciężko by nam było w codziennym życiu. Dlatego tak ważne jest docenianie tego co mamy, mimo iż czasami potrafimy skoczyć sobie do oczu. Jednak wszystkie spory i niesnaski z czasem mijają i znowu jest dobrze. Bo na tym polega rodzina. Warto więc od czasu do czasu sprawić sobie nawzajem jakiś drobny prezent. I mowa tutaj nie o prezentach dla poszczególnych członków rodziny, z okazji urodzin czy imienin, ale o czymś, co pokaże jak wszyscy jesteście sobie bliscy.

poduszka personalizowana rodzinnaZ myślą o takich okolicznościach, kiedy chcecie uhonorować waszą więź stworzyliśmy propozycje idealnie nadających się na prezenty dla rodziny. Każda z nich jest prezentem spersonalizowanym, ponieważ nie ma co ukrywać – Twoja rodzina jest wyjątkowa i to właśnie chcesz im uświadomić. Co można więc wybrać? Na przykład specjalny kalendarz, na którym pojawią się imiona wszystkich członków waszego rodzinnego grona. Pięknie dobrane zdjęcia, idealnie dopasowane do poszczególnych miesięcy – to naprawdę trafiony upominek. Podobnie jak zabawna poduszka z piktogramami symbolizującymi waszą gromadkę. Z pewnością zajmie ona honorowe miejsce na kanapie w salonie.

plakat rodzinnyTo nie jedyne pomysły na prezenty dla rodziny. Podobnym podarunkiem będzie spersonalizowany rodzinny plakat. Niby nie zawiera on zdjęcia nikogo z was, ale jednak da się poznać o kogo chodzi. Dlaczego? Ponieważ na obrazu zostanie odznaczony wzrost oraz cechy charakterystyczne poszczególnych członków rodziny. Taki zabawny gadżet z pewnością się wszystkim spodoba. W podobnym tonie utrzymane mogą być kubki czy koszulki. Najlepszym prezentem byłoby podarowanie każdemu takiego samego kubka, aby móc wspólnie pić herbatę podczas wieczornych rozmów. A na dodatek ubrać do tego spersonalizowane koszulki, z których również od razu wynika kto jest kim. Pokaż więc, że z rodziną dobrze się wychodzi nie tylko na zdjęciach i podaruj członkom swojej familii nietypowe, zabawne prezenty dla rodziny.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o