1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jak zorganizować roczek dziewczynki, czyli pomysł na zwierzątkowe party

Jak ten czas szybko leci! Rok temu witaliśmy ją na świecie, a teraz organizujemy jej pierwsze urodzinki. Z pewnością powinno to być wyjątkowe przyjęcie dla małej księżniczki i jej gości. Jeżeli zatem zastanawiacie się, co zrobić, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas roczku dziewczynki, mamy dla Was kilka podpowiedzi.

Nie bójmy się różowego

No właśnie. Niektórzy rodzice jak ognia unikają różowego koloru, twierdząc, że jest zbyt przesłodzony. Naszym zdaniem jednak jest to barwa ewidentnie kojarząca się z dziewczynkami, zatem nie powinno jej zabraknąć podczas tego typu uroczystości. Oczywiście nie musimy (a nawet nie powinniśmy) wszędzie eksponować wyłącznie różu, ale barwa ta z pewnością powinna pojawić się na pierwszych urodzinkach małej damy w wielu odcieniach. U nas nie dominuje, ale pojawia się wśród innych, głównie pastelowych kolorów.

roczek dziewczynki - dekoracje

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Co jest niezbędne do zorganizowania imprezy w takim stylu? Niezbędnych składników jest tylko kilka:

Zwierzątka zapraszają na kinderbal

Każde przyjęcie powinno mieć jakiś temat przewodni, a w przypadku roczku małej księżniczki powinno to być coś słodkiego i uroczego. Nasze serca skradły przesympatyczne, wyjątkowe i bardzo zabawowe zwierzątka, czyli sowa i szop wraz z przyjaciółmi. To do nich nawiązują poszczególne dekoracje stołu, tworząc świetny klimat, który powinien przypaść do gustu gościom uroczystości – szczególnie tym młodszym. Wykorzystaliśmy w tym celu kilka, rzucających się w oczy ozdób i gadżetów dostępnych w naszym sklepie.

Kubeczki
Dekoracja
Czapeczki

Pierwsze urodzinki kameralne, a nie huczne


Roczek dziewczynki to spore wydarzenie i zdarza się, że rodzice chcą wyprawić z tej okazji wielkie przyjęcie. Pamiętajmy jednak, że zbyt wiele osób i zbyt duży hałas niekoniecznie dobrze wpłynie na małą solenizantkę. Na tę imprezę najlepiej zatem zaprosić kilka najbliższych osób które nasza gwiazda zna i wśród których czuje się komfortowo. Nie zapominajmy też o zdjęciach, które pomogą nam utrwalić pierwsze urodzinki i będą doskonałą pamiątką – szczególnie, jeśli uwiecznimy na nich również piękne dekoracje nawiązujące do uroczych zwierzątek. Te i inne propozycje produktów idealnych na tego typu okazje znajdziecie na naszych stronach. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o