1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Romantyczny i zabawny – prezent na Walentynki dla niej

Podobno mężczyzna, który potrafi wywołać uśmiech na twarzy kobiety z łatwością skradnie jej serce – 14 lutego jest doskonała okazja, by przekonać się o słuszności tego stwierdzenia. Do realizacji zamierzonego planu przyda się nam wrodzony urok osobisty, poczucie humoru i nieco wyobraźni, ale przede wszystkim odpowiednio dobrany upominek. Niestety, z tym ostatnim faceci często mają problem, dlatego spieszymy z pomocą i mamy dla Was kilka pomysłów na wyjątkowy, personalizowany prezent na Walentynki dla niej. Dostosujcie go do gustu i charakteru ukochanej, a najbliższy Dzień Zakochanych z pewnością będzie należał do udanych.

Złap ulotne chwile, czyli prezent ze zdjęciem

Jak śpiewał Dżem „w życiu piękne są tylko chwile”, dlatego warto pielęgnować wspomnienia o ważnych i momentach w Waszym związku. Z pewnością było ich sporo i wystarczy nieco pogrzebać w pamięci, by sobie o nich przypomnieć – zarówno o tych przełomowych, jak i tych „zwykłych”, ale równie ważnych – pierwszy pocałunek, zaręczyny, ślub, wspólne wakacje, udany wieczór ze znajomymi, romantyczny spacer, kolacja we dwoje, wycieczka rowerowa lub jakiekolwiek inne chwile, gdy byliście razem i byliście szczęśliwi. Jeżeli macie je uwiecznione, Walentynki są doskonałą okazją, by do nich wrócić za pomocą prezentu ze zdjęciem. Może to być ramka z nadrukiem i Waszą romantyczną fotografią lub cały plakat personalizowany składający się z Waszych zdjęć. Ten prosty upominek z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanej i będzie ze sobą niósł ukryte przesłanie mówiące „cieszę się, że jestem z Tobą i dziękuję za to, co wspólnie przeżyliśmy”. Kobiety potrafią odczytywać i doceniać tego typu gesty 😉

prezent na walentynki dla niej - ramka z nadrukiem

prezent na walentynki dla niej - plakat personalizowany

Prezent na Walentynki dla niej i … dla Ciebie

Para idealna nie musi robić wszystkiego razem, ale powinna być zgrana i wspólnie patrzeć w przyszłość. Wówczas możemy mówić o pewnej stabilizacji, czyli stanie, który jest niezwykle ważny dla kobiet – szczególnie tych zakochanych. Jeżeli chcecie ją zapewnić, że tak właśnie jest, możecie zrobić to za pomocą upominku dla dwojga, dzięki któremu poinformujecie ukochaną, że jest stałym elementem Waszego życia. Wręczając jej np. zabawny komplet kubków lub komplet poduszek z Waszymi imionami wysyłacie jej wiadomość o tym, że podchodzicie do związku poważnie, a myśląc o niej, myślicie o sobie i na odwrót – myśląc o sobie myślicie również o niej.

prezent na walentynki dla niej - komplet kubków

prezent na walentynki dla niej - komplet poduszek

Dzień Zakochanych z przymrużeniem oka

Oczywiście nie każdy podczas Dnia Zakochanych musi się silić na wzniosłe deklaracje, a do tematu można również podejść z pewnym dystansem, czym również wywołamy uśmiech na twarzy naszej drugiej połówki. Jak często mówicie jej np., że ma fajny tyłek? Możecie to zrobić z okazji Walentynek za pomocą … ręcznika personalizowanego. W końcu to dla Was ćwiczy na siłowni i dba o dietę, zatem warto podbudować jej samoocenę. Jeśli z kolei macie bzika na punkcie jej stóp, a Waszym stałym, wieczornym zajęciem jest masaż tej części ciała, z pewnością rozbawicie ukochaną wręczając jej urocze, zabawne skarpetki.

prezent na walentynki dla niej - ręcznik personalizowany

prezent na walentynki dla niej - skarpetki

Nie ma jednego, idealnego pomysłu na prezent na Walentynki dla niej, ponieważ każda kobieta jest inna, ma różny styl i zainteresowania. Zapewne jednak sami wiecie, która z powyższych propozycji powinna przypaść do gustu Waszej partnerce. Zarówno te, jak i wiele innych produktów idealnych na Dzień Zakochanych znajdziecie an naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o