Dekoracje stołu Tom i Jerry
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Tom i Jerry na urodzinach dziecka

Jeśli chodzi o łapanie imprezowego nastroju, to mamy większe sukcesy niż kot Jerry w łapaniu sprytnej myszy o imieniu Jerry. Chwytamy w lot każdy pomysł na zabawę i zabieramy się za przygotowania. Dziś pod znakiem dekoracji z Tomem i Jerrym, a do nich sporo zabawnych gadżetów, które umilą urodziny pociechy.

dekoracje stołu Tom i Jerry

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Urodziny dziecka w domu

Każde dziecko, zanim zacznie czytać książki, ma swoich ulubionych bohaterów kreskówek. Bywa, że rytuałem staje się włączenie tej samej bajki o określonej porze dnia. Oczywiście nie pochwalamy spędzania zbyt długiego czasu przed ekranem. Wszyscy specjaliści zgodnie zalecają ograniczenie tak zwanego screening time na rzecz zabawy na świeżym powietrzu lub innych aktywności. Zbyt długi czas spędzony przed dowolnym monitorem przez malucha, ale i dorosłego, może powodowac zaburzenia snu, rozdrażnienie. Kiedy jednak pogoda nie sprzyja, a o gardenparty możemy zapomnieć przynajmniej do wiosny – niech maluchy wyszaleją się w domu.

Przyjaźń może się zacząć już w wieku kilku lat, a jej wartość jest nie do przeceniania. Dziecko uczy się relacji społecznych i nabywa pierwszysch umiejętności, które przydadzą mu się później w szkole oraz w życiu w ogóle. Zwłaszcza gdy nie ma rodzeństwa, ułatwiajmy mu kontakty z rówieśnikami. Urodziny to doskonała okazja, żeby samemu ubrać śmieszne okulary, rozwiesić pompony i girlandy. Tom i Jerry też się tu pojawią.

Serwetki Tom i Jerry
Serwetka
Kubeczek Tom i Jerry
Kubeczek
Talerzyk Tom i Jerry
Talerzyk

Tom i Jerry – dekoracje urodzinowe

Aby więcej czasu spędzić z dzieckiem, przygotuj muffiny, proste sałatki i inne drobne przekąski razem z nim, a by nie tracić czasu na zmywanie pomóż sobie korzystając z naczyń jednorazowych z zabawnymi, bezpiecznymi nadrukami. Nie zdarza się często, by zabiegany rodzic przywiązywał wielką uwagę do detali wystroju. Tu robimy to za Ciebie, bo motyw przewodni imprezy jest gotowy.
Dzieciaki uwielbiają gadżety. Rzecz jasna porzucają je po jakimś czasie, więc miło, jeśli są one ładne i praktyczne zarazem. Dla pociesznych gości, zanim słodziaki wrócą do domów, mamy pomysł na drobne upominki. Pomogą one miło zapamiętać ten dzień, a to bardzo sympatyczne, gdy nie tylko solenizant zostaje obdarowany.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o