My Little Pony
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Urodziny My Little Pony, czyli pomysł na słodki kinderbal

To najsympatyczniejsze, najmilsze i najsłodsze kucyki na świecie. Przy okazji są również niezwykle zabawowe, dlatego postanowiliśmy zaprosić je na kinderbal. Urodziny My Little Pony to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu młodym fankom Twilight Sparkle i jej przyjaciół. Co zrobić, by nasze przyjęcie zrobiło wrażenie na solenizantce i zaproszonych gościach. Oto kilka pomysłów i podpowiedzi.

My Little Pony - dekoracje

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Urodzinowe dekoracje ze świata kucyków

Urodzinowe dekoracje – zapraszamy do świata kucyków. Najważniejsza jest atmosfera, dzięki której uczestniczki zabawy poczują się jak podczas wycieczki do Ponyville. Odpowiedni klimat pomogą nam stworzyć dekoracje My Little Pony z wizerunkami uroczych bohaterek – oczywiście w kolorach nawiązujących do najpopularniejszych kucyków, czyli fioletowym jak Twilight Sparkle, niebieskim jak Rainbow Dash, żółtym jak Fluttershy czy różowym jak Pinkie Pie. Oprócz tego stawiamy na typowo imprezowe gadżety nawiązujące do naszego tematu przewodniego, czyli czapeczki, serwetki, kubeczki, talerzyki, słomki czy obrus z kucykowej kolekcji. To tylko kilka propozycji produktów idealnych na tę okazję.

Ozdoby na tort PONY
Ozdoby na tort
Pikery PONY
Pikery
Słomki PONY
Słomki

Urodzinowe gry i zabawy bohaterami My Little Pony

Oprócz piosenek zorganizujcie również zabawy i gry dla dzieci nawiązujące do tematu kinderbalu. Świetnie na tę okazję sprawdzą się np. kalambury, podczas których uczestniczki będą musiały przedstawić za pomocą gestów lub narysować – ale bez użycia kolorów – jedną z bohaterek kreskówki. Jeżeli podczas kinderbalu mamy energiczne towarzystwo i nieco miejsca, zorganizujmy wyścigi kucyków. Świetnym pomysłem mogą się również okazać zabawy przebierane – czyli coś, co dziewczynki lubią najbardziej – oraz malowanie twarzy z użyciem kolorów ulubionych kucyków.Kucykowa zabawa z pewnością będzie należeć do udanych. Jeżeli szukacie dekoracji, gadżetów i dodatków idealnych na tę okazję, zapraszamy na stronę naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o