urodziny z Minionkami
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Urodziny z Minionkami – pomysły, inspiracje i gadżety

Minionki atakują, aby przejąć kontrolę i dowodzenie nad imprezą. I bardzo dobrze, bo to niezwykle zabawowe stworki, które wywołają uśmiech na twarzach nawet największych ponuraków. Urodziny z Minionkami muszą zatem należeć do udanych – szczególnie, jeśli solenizant lub solenizantka są ich fanami. Jeżeli szukacie pomysłów i inspiracji na zorganizowanie kinderbalu w tym stylu, trafiliście idealnie. Oto kilka podpowiedzi.

Teren zajęty przez Minionki

Minionki doskonale zdają sobie sprawę, że w grupie jest siła, zatem organizując przyjęcie z ich udziałem zadbajmy o to, by wszędzie ich było pełno. Niech patrzą na uczestników zabawy i uśmiechają się do nich z każdego zakątka. Jeżeli chcemy stworzyć wrażenie natłoku tych żółtych postaci, zadbajmy o różnego rodzaju gadżety z ich wizerunkami. Balony, girlandy, kubeczki, serwetki, talerzyki, a nawet konfetti w kształcie Minionków sprawdzą się w tym przypadku idealnie. Jesteśmy przekonani, że ich energia szybko przeniesie się na na zaproszonych gości, wprowadzając ich w doskonały nastrój i zachęcając do rozkręcenia doskonałej, minionkowej imprezy.

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo produktów, które pomogą Wam zorganizować niezapomniane urodziny z Minionkami i stworzyć podczas nich wyjątkową atmosferę. Oto kilka propozycji, których nie powinno zabraknąć podczas tego typu przyjęcia.

Balon Minionki
Balony foliowe
Kostium banana
Kostiumy
Czapeczki Minionki
Czapeczki

Zabawa w minionkowym stylu

Jeżeli chcecie stworzyć wyjątkowy, minionkowy kinderbal musicie zadbać o odpowiednie urozmaicenie przyjęcia. Zarówno bowiem dzieci, jak i Minionki, jeśli nie mają zapewnionych atrakcji, wymyślają je sobie same, a to może się skończyć różnie. Pamiętajmy, że te żółte stworki uwielbiają taniec i muzykę, więc w dużej mierze możecie na tym oprzeć zabawę.

Tak wygląda zabawa w minionkowym stylu:


Możecie też namówić gości, by przebrali się zgodnie z tematem imprezy lub zorganizować konkurs na stworzenie najładniejszego Minionka z żółtych balonów (do tego wystarczy flamaster i trochę wyobraźni). Świetnym pomysłem jest również urodzinowa piniata w motywem przewodnim Waszego kinderbalu.

urodziny z Minionkami - piniata

Urodziny z Minionkami z pewnością będą należały do udanych. Z tymi zabawnymi, uroczymi stworkami nie sposób się bowiem nudzić. Życzmy zatem udanej, minionkowej zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o