1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Urodziny ze świnką Peppą – o czym nie możemy zapomnieć

Niemal każdy przedszkolak zna sympatyczną, wiecznie uśmiechniętą świnkę Peppę. Ta animowana bohaterka uwielbia urządzać przyjęcia i świetnie jej to wychodzi, ale tym razem nie będzie ona organizatorem lecz … tematem przewodnim kinderbalu. To świetny pomysł na urodziny dziecka, które jest fanem tej postaci i na bieżąco śledzi jej zabawne przygody. Na co warto zwrócić uwagę organizując tego typu imprezę? Oto kilka naszych podpowiedzi.

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Dekoracje z główną bohaterką

Jeżeli podczas urodzinowego przyjęcia nawiązujemy do Peppy, to nie może zabraknąć dekoracji z motywem tej uroczej postaci. Tego typu produktów jest mnóstwo, od ozdób wiszących i banerów z motywem najpopularniejszej, rysunkowej świnki, poprzez balony w jej kształcie po dekoracje stołu, dzięki którym nasz bohaterka cały czas będzie towarzyszyć uczestnikom zabawy. Problemem zatem nie jest ich dostępność, ale odpowiedni dobór.

Świnka Peppa - urodziny - stół

Urodzinowe gadżety dla gości i nie tylko

Oprócz dekoracji warto zadbać o inne akcesoria, bez których nie może się odbyć porządny kinderbal. Chodzi o gadżety w postaci urodzinowych czapeczek i trąbek, które powinny szybko trafić w ręce gości zachęcając ich do rozkręcenia doskonałej zabawy. Na tę okazję świetnie sprawdzą się również maski postaci znanych z bajki o śwince Peppie oraz specjalne foto rekwizyty, stworzone z myślą o urodzinowej sesji zdjęciowej.

Kubeczki ŚWINKA PEPPA
Kubeczki
Czapeczki ŚWINKA PEPPA
Czapeczki
Dekoracja kartonowa PEPPA
Dekoracje kartonowe

Zabawy i gry z Peppą

Jakie atrakcje – oprócz powyższej sesji zdjęciowej – możemy zapewnić uczestnikom urodzin ze świnką Peppą? Pomysłów jest sporo, od konkursu na najlepszy portret naszej bohaterki, poprzez jej ulubione, przebierane zabawy, po typowo urodzinowe atrakcje, jak piniata wypełniona słodyczami, do których muszą się dostać uczestnicy przyjęcia. Warto też postawić na klasykę, czyli np. znaną i lubianą zabawę w chowanego.

Dobry humor to podstawa

Świnka Peppa - urodziny - gadżetyŚwinka Peppa to jedna z najweselszych i najbardziej pozytywnych, animowanych postaci, dlatego organizując przyjęcie urodzinowe z nią w roli głównej powinniśmy pamiętać przede wszystkim o uśmiechu i dobrym humorze. Niech zatem pozytywne nastawienie przeniesie się z naszej bohaterki na wszystkich uczestników kinderbalu, a zabawa z pewnością będzie należała do udanych. I właśnie tego Wam życzymy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o