pierwsze urodziny chłopca - żółwiki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Żółwikowe party na pierwsze urodziny chłopca

Pierwsze urodziny to nie lada wydarzenie i wielkie święto, podczas którego nasz mały, dumny solenizant powinien się czuć wyjątkowo. Jeżeli zastanawiacie się nad stylem przyjęcia, który pasowałby na roczek chłopca, mamy dla Was świetną propozycję – żółwikowe party. Kolekcja z tymi sympatycznymi zwierzakami uzupełniona kilkoma dodatkami pomoże Wam stworzyć doskonałą atmosferę. Oto kilka naszych inspiracji nawiązujących do tej tematyki.

stół na roczek

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Niebieski – kolor dla chłopców

Już dawno przyjęło się, że różowy kolor zarezerwowany jest dla dziewczynek, a kolor niebieski świetnie pasuje do chłopców. W tym przypadku nie zamierzamy dyskutować, więc ta druga barwa zdecydowanie dominuje wśród zaproponowanych przez nas dekoracji – oczywiście w towarzystwie innych kolorów, „morskich” i nie tylko, wśród których nasze żółwiki czują się doskonale. Pamiętajmy przy tym, by nie przesadzać z ilością barw i stworzyć wystrój kolorowy, ale nie krzykliwy.

Stawiamy na wygodę

Organizując pierwsze urodziny chłopca i tak mamy dużo pracy, więc pewnie nie unikniemy sporego zamieszania, więc róbmy wszystko, by ułatwić życie, zarówno sobie, jak i gościom. Dlatego na tę okazję doskonale pasują naczynia jednorazowe – szczególnie, gdy na przyjęciu będą dzieci nieco starsze od naszego solenizanta – dla nich będzie to z pewnością rozwiązanie idealne. Poza tym talerzyki, kubeczki czy serwetki mogą się okazać bardzo dobrymi elementami dekoracyjnymi. Ważne jest tylko, by dopasować je do tonacji pozostałych ozdób.

Talerzyk
Dekoracja stołu
Kubeczki

Morska przygoda na roczek

Dlaczego właśnie żółwiki? Chociażby dlatego, że te urocze zwierzątka budzą ogólną sympatię (szczególnie, gdy są jeszcze małe) i dzieciaki je uwielbiają. Jest to zatem świetna okazja, by zaserwować uczestnikom przyjęcia morską przygodę i zorganizować pierwsze urodziny chłopca w taki sposób, że zostaną one zapamiętane. Zapraszamy zatem na naszą stronę i życzymy udanych zakupów oraz doskonałej zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o